Znajdź na stronie

Logowanie



Kontakt

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie

ul. Świętojerska 3
86-200 Chełmno
tel./fax.:

(056) 676-06-04

Kom. 601-227-132

NIP: 875-10-17-910

Regon: 000277546

sekretariat@psmchelmno.pl

dyrektor@psmchelmno.pl

ksiegowosc@psmchelmno.pl

www.psmchelmno.pl

ABSOLWENCI, KTÓRZY UKOŃCZYLI SZKOŁY MUZYCZNE WYŻSZEGO STOPNIA

 

2017/2018

Fortepian: Mańkowska Natalia, Paczkowska Katarzyna, Kensik Oliwia, Bukowska Marcelina, Wierzbicki Paweł.

Skrzypce: Grabarz Michał, Susek Fabiana, Wiśniewska Agata, Marciniak Marcelina.

Altówka: Chorążak Aleksandra.

Wiolonczela: Falkowska Jowita.

Gitara: Laszuk Olaf, Kalkiewicz Wiktoria.

Flet poprzeczny: Bagińska Julia, Zbilska Joanna, Kozak Natalia.

Klarnet: Kołtuńska Milena.

Saksofon: Przystup Jerzy, Ośmiałowski Antoni, Kluczyńska Klaudia, Korczak Krzysztof, Ossowski Julian.

Akordeon: Coch Stanisław.

Perkusja: Sury Antoni, Chuchała Martyna

2016/2017

Fortepian: Partyka Joanna, Uranowska Martyna, Główczyńska Nadia, Różański Szymon, Kilkiewicz Patrycja, Januszewska Amelia, Paczkowski Mikołaj.

Skrzypce: Pawelec Sylwia , Ciszewska Zuzanna, Górecka Marta, Haliniak Jakub, Rodzik Mateusz.

Gitara: Kowalska Anita, Kowalski Antoni, Kocoń Sandra, Maron Remigiusz.

Flet poprzeczny: Hoffmann Julia, Kocoń Roksana.

Klarnet: Linkowski Przemysław.

Saksofon: Sosnowska Zuzanna.

Akordeon: Uranowski Maciej, Dudziński Bartłomiej, Gębicz Jakub.

Perkusja: Gasin Hubert.

2015/2016

Fortepian: Manikowska Alicja, Rostek David, Maćczak Mikołaj, Gadomski Kacper, Musiałowska Klaudia, Coch Wojciech.

Skrzypce: Bielawska Julia, Kałdowska Aleksandra, Bartyzel Patrycja, Achmatow Nadia, Anders Patrycja, Urbaniak Dominika.

Wiolonczela: Wardzińska Antonina, Borowiec Oktawia.

Gitara: Bylicka Adrianna, Kuliczkowska Paulina.

Flet poprzeczny: Bartyzel Weronika, Linkowska Dominika, Jaworska Agata, Sury Gabriela.

Klarnet: Latański Kajetan, Kułaga Kamila.

Puzon: Grabowski Cezary.

 


2014/2015

Fortepian: Bednarska Antonina, Klimczak Karol, Zawada Sonia, Krysztoforska Anna.

Skrzypce: Ziółkowska Lilianna, Musiałowska Patrycja, Podyma Alicja, Latańska Zuzanna,

Twardowska Oliwia.

Altówka: Świerad Bartłomiej, Sergot Zuzanna.

Wiolonczela: Buczyńska Ludwika.

Gitara: Napieralska Ksenia.

Flet poprzeczny: Mrowińska Aleksandra, Tomaszewska Alicja, Kluczyńska Karolina, Witkowska Agata,

Grzyb Katarzyna.

Klarnet: Stadnicka-Kolendo Iga, Kaczmarek Daria.

Akordeon: Stefanowski Jacek.


2013/2014

Fortepian: Gagatek Mikołaj, Badyra Ksenia, Kalkiewicz Wiktoria, Dudziński Bartłomiej,

Wasielewicz Aleksandra.

Skrzypce: Jabłońska Jowita, Fetter Adrianna.

Gitara: Jasińska Julia, Madej Anna, Rozmysłowicz Miłosz, Osiński Mateusz.

Flet poprzeczny: Grzenkowitz Magdalena, Bergmann Paulina, Falkowska Jowita,

Gołębiewska Julia, Delik Kornelia, Miraszewska Marta, Klimczak Patrycja.

Puzon: Haliniak Filip.

Akordeon: Ciszewski Tymon.

Klarnet: Mazurek Zuzanna, Różycka Karolina.

Saksofon: Dymon Maja.

Trąbka: Haliniak Dominik.


2012/2013

Fortepian: Aniszewska Paulina, Grzela Agnieszka, Maliszewski Kacper, Plesiak Aleksandra,

Plesiak Jacek, Rumińska Kornelia, Urtnowska Julita.

Skrzypce: Bartkowska Martyna, Kowalska Anna, Kwaśnik Aleksander, Pacyna Julia,

Wielgosz Magdalena, Zieliński Łukasz.

Wiolonczela: Łuczak Aleksandra.

Gitara: Dziadkowiec Aneta, Pawska Joanna.

Flet poprzeczny: Kwaśnik Wiktoria.

Akordeon: Badyra Wasyl, Kos Dorota, Nowakowski Krystian.

Klarnet: Kowalik Marta, Malczuk Mikołaj.

Saksofon: Okoński Dawid.

Trąbka: Coch Wojciech.


2011/2012

Fortepian: Kępczyńska Julia, Jaworska Agata, Kułaga Kamila , Pasińska Julia, Jarosz Agnieszka,

Szwebs Olaf, Barczyńska Agata.

Skrzypce: Sergot Zuzanna, Selimowa Katarzyna.

Altówka: Hałabuda Anna.

Wiolonczela: Buczyńska Ludwika.

Gitara: Pasińska Martyna, Romański Mateusz, Cichocka Kornelia, Morozowski Daniel.

Flet poprzeczny: Utrata Roksana, Klucznik Karolina, Treichel Marta.

Saksofon: Słoma Marcel, Franke Mateusz.

Trąbka: Kiljan Kamil.

Perkusja: Pankowski Marcin.


2010/2011

Fortepian: Borowiec Zofia, Błażejewska Anita, Gzella Michalina, Kubica Joanna, Zielińska Hanna,

Otlewski Filip, Chyła Paulina, Januszewska Agnieszka.

Skrzypce: Kępczyński Bartosz, Tomczak Joanna, Wiśniewska Oliwia.

Gitara: Grzegorowski Rafał.

Flet poprzeczny: Borowiec Oktawia, Seehaber Róża, Szymańska Martyna.

Akordeon: Grybel Monika, Kołodziejska Anna.


2009/2010

Fortepian: Jóskowiak Maja, Sobczak Karolina, Woźny Weronika, Schmidt Mikael, Różycka Oliwia,

Zieliński Szymon.

Skrzypce: Jereczek Dominika, Golińska Ewa, Ruszkowski Szymon, Antoszewska Andżelina,

Koczorowska Anna, Chęsy Agata.

Altówka: Mackojć Danuta, Stencel Błażej.

Gitara: Murawski Mateusz, Guzyński Bartłomiej, Grędzicka Patrycja, Kulpiński Łukasz.

Flet poprzeczny: Kuźma Anna, Pacholak Emil, Rokita Justyna, Wypij Dagmara.

Akordeon: Czarniecki Krzysztof.

Klarnet: Grzenkowitz Mikołaj, Jeżewska Anna.

Saksofon: Janus Oliwia.

Trąbka: Szmelc Mateusz.


2008/2009

Fortepian: Daniel Jaros, Wiktor Borowiec.

Skrzypce: Ewelina Kołtuńska, Miłosz Rozmysłowicz.

Gitara: Agata Manerowska, Kamil Kobusiński, Paweł Hałabuda.

Flet poprzeczny: Wiktoria Dąbrowska, Karolina Maćkiewicz, Karolina Syrocka, Agata Mackojć.

Akordeon: Paulina Cieszyńska, Monika Kończewska.

Perkusja: Mateusz Gagatek.

Klarnet: Patryk Rybacki.


2007/2008

Fortepian: Aleksandra Janka, Mikołaj Hałabuda, Magdalena Więckowska,

Natalia Zakrzewska, Anna Jaworska, Kinga Burek, Paulina Przybylska.

Skrzypce: Wiktoria Zawadzka, Patrycja Frank.

Flet poprzeczny: Alicja Przystup, Oliwia Orenkiewicz, Weronika Pawska, Patrycja Paliwoda,

Malwina Drag, Paulina Krupińska.

Klarnet: Magdalena Reiwer.

Saksofon: Rafał Stachulski, Dagna Schmidt.

Trąbka: Marta Kończewska.

Akordeon: Paweł Harłoziński.


2006/2007

Fortepian: Majka Hałabuda, Alicja Ordońska, Hubert Sosnowicz.

Skrzypce: Kamila Miszczak, Marzena Miszczak, Anna Mackojć.

Altówka: Klaudia Piechnik, Joanna Żołądek.

Gitara: Iwona Rączka, Michalina Struzik.

Wiolonczela: Jakub Ruszkowski.

Flet poprzeczny: Monika Grzegorowska.

Puzon: Krzysztof Groszewski.

Saksofon: Karolina Zwierzchowska.

Klarnet: Katarzyna Miszczak, Łukasz Kulpiński, Piotr Treichel.

Akordeon: Jarosław Ciechacki, Paweł Łupina, Karol Koczorowski.


2005/2006

Fortepian: Mandra Szymon, Ptak Justyna, Brzozek Justyna, Mackojć Agata, Repeta Magdalena,

Golińska Ewa, Ordońska Marta.

Skrzypce: Włośniewska Wiktoria.

Altówka: Murawska Magdalena, Więckowski Tomasz.

Gitara: Recka Agnieszka, Strugielski Joachim, Morańska Maria, Zagajewska Marta.

Flet poprzeczny: Buczkowska Lucyna, Ziemecka Emilia, Wojanowska Weronika, Koseda Justyna,

Waliczek Kamila.

Klarnet: Karolina Otremba, Anna Zielińska, Borowiec Renata.

Saksofon: Bartkowska Sara, Stolarska Joanna.

Trąbka: Milewski Rafał.

Akordeon: Ludwikowska Justyna.

Perkusja: Brzozek Bartosz, Krupiński Paweł, Kleszczyński Grzegorz.


2004/2005

Fortepian: Mischker Michał, Mazur Anna, Marzec Paulina, Mackojć Danuta, Kozłowska Dorota,

Gruszka Weronika, Patulska Karolina, Cecerko Lena, Jeżewska Weronika,

Wojcieszyk Joanna, Frąckowski Mikołaj.

Skrzypce: Beck Maciej, Błaszak Patrycja, Bucholtz Karolina, Wolska Weronika, Wypij Zuzanna,

Lewandowska Wanessa.

Gitara: Kwiatkowska Monika.

Flet poprzeczny: Beck Agata, Drewa Natalia, Kłapucka Gaja, Małecka Ewelina, Czarnecka Julita,

Sprycha Paweł.

Saksofon: Mielcarska Joanna, Jendryczka Adam.

Klarnet: Mahlzan Kornelia.

Trąbka: Waliczek Emil.

Akordeon: Tusik Szymon.


2003/2004

Fortepian: Miechowiecka Dorota, Kufel Aleksander, Szwarz Agnieszka, Mackojć Anna,

Szczeciński Stanisław, Przystup Jagoda, Osiński Filip, Kończewska Barbara,

Groszewski Krzysztof, Żurawska Monika.

Gitara: Miechowiecka Dorota, Raywer Dominika, Strzelecka Monika.

Flet poprzeczny: Szymańska Angelika.

Saksofon: Różański Michał.

Klarnet: Groszewska Paulina, Lis Arkadiusz, Łepakowska Katarzyna, Jeziorska Agata.

Trąbka: Nowicki Paweł, Chmielewski Adam.

Akordeon: Kulczyński Artur, Zawitowski Tomasz, Skibiński Marek, Ciechacki Maciej.

Perkusja: Filarski Remigiusz.


2002/2003

Fortepian: Szpręglewska Patrycja, Pałaszewska Agnieszka, Schäfer Antonina, Drążkowksi Tomasz,

Drążkowksi Maciej, Kutyła Maciej, Kaczmarek Sara, Mittelstaedt Paweł.

Skrzypce: Szymański Maciej, Kałas Joanna, Dworakowska Paulina, Derebecka Anna.

Gitara: Budziński Marcin, Wesołowski Marcin, Woźniak Aleksandra, Orzeszyna Natalia.

Flet poprzeczny: Stanecka Emilia, Lewańska Paulina, Więckowska Katarzyna.

Klarnet: Woźniak Maciej, Kawałko Michał.

Trąbka: Frąckiewicz Marek.


2001/2002

Fortepian: Marynowska Dorota, Turło-Purto Tanita, Gajewska Jagoda, Cendrowska Daria,

Skibińska Justyna, Mandra Ilona, Kukowska Klara.

Skrzypce: Kordzińska Monika.

Gitara: Efta Tomasz, Jankiewicz Marcin, Białecki Filip, Konkel Jacek.

Flet poprzeczny: Efta Dorota, Gawryszak Magdalena, Jaworska Agnieszka, Szpankiewicz Wirginia,

Breczko Agata, Krawczyk Katarzyna.

Saksofon: Strupowski Lubomir, Gasin Rafał.

Klarnet: Jabłoński Dawid, Wölk Paweł.

Trąbka: Lipski Adam.

Akordeon: Śniadecki Damian.


2000/2001

Fortepian: Kapłanek Agata, Przybyszewska Agnieszka, Brembor Sara, Ciurko Monika,

Brembor Mateusz, Hanisz Alicja, Harutyunyan Larisa.

Skrzypce: Lis Małgorzata.

Flet poprzeczny: Ciurko Anna.

Klarnet: Kowalski Michał.


1999/2000

Fortepian: Jaroński Mateusz, Starba Anna, Beszczyńska Angelika.

Skrzypce: Ordańska Alicja, Markiewicz Sylwia, Chmielewska Magdalena, Czepek Patrycja.

Gitara: Dyks Anna.

Flet poprzeczny: Freyer Karolina, Błaszak Katarzyna, Thiemann Justyna.

Saksofon: Mindak Paweł, Andrysiak Robert, Sprycha Monika, Herman Marcin, Sarnecki Bartosz.

Klarnet: Manerowski Rafał, Matusik Michał.

Puzon: Kowalski Adam, Gasin Ryszard.

Akordeon: Buczkowski Bartosz.


1998/1999

Fortepian: Nogaj Eliza, Żelazko Karolina, Wróblewska Paulina, Szpręglewska Magdalena,

Gruszka Magdalena, Bielańska Magdalena, Kozłowska Teresa, Zaleśny Dawid,

Makowski Przemysław, Milaszewska Paulina.

Skrzypce: Żołądek Dorota.

Gitara: Kusz Aleksandra, Wrycza Kamila, Ostrowicki Dariusz, Jasińska Agata, Wojtaszewska Anna.

Flet poprzeczny: Milanowska Joanna, Brembor Natalia, Panek Anna, Więckowska Anna,

Wiśniewska Natalia, Sibilla Dorota, Milaszewska Karina.

Saksofon: Mizdalski Mikołaj, Milewski Bartosz, Rosiński Michał.

Klarnet: Grzegorowski Piotr.

Puzon: Żołądek Paweł, Balicki Wojciech.

Akordeon: Bruzdewicz Michalina, Dubiel Lucyna, Dąbrowski Wojciech, Dąbrowski Przemysław,

Bobin Anna.


1997/1998

Fortepian: Duda Agnieszka, Malinowska Magdalena, Szpilewska Marta, Stefańska Izabela,

Piórkowski Michał, Wawrowska Joanna, Kosz Justyna.

Skrzypce: Kęska Agata.

Gitara: Kusz Agnieszka.

Flet poprzeczny: Makowska Agnieszka, Kajzer Daria, Ziemka Monika.

Saksofon: Furmaga Michał, Suchodół Artur, Zebrowski Łukasz.

Trąbka: Ratajczyk Marcin, Buliński Marcin, Burnac Szymon.

Akordeon: Ernest Daniel, Krzyżanowska Lucyna, Rybacka Agnieszka, Gradek Arkadiusz.


1996/1997

Fortepian: Kamecka Karolina, Sajdak Seweryn, Betka Tomasz, Wochna Justyna, Zielińska Anna,

Żołądek Paweł, Piasecka Anna, Sierocińska Alicja.

Gitara: Furmaga Renata, Jurzysta Adam.

Saksofon: Ostrowski Krzysztof.

Klarnet: Rubaj Krzysztof.

Trąbka: Zaleśny Radosław.

Akordeon: Rubaj Jolanta, Gackowski Miłosz, Recka Dagmara.


1995/1996

Fortepian: Kosz Emilia, Słomka Zofia, Bystroń Katarzyna, Nitczyńska Aleksandra, Kulecka Monika,

Brembor Mikołaj, Klimek Karolina, Piastowska Anna, Danielewicz Karolina, Kierzkowski Rafał.

Skrzypce: Andrzejewska Kamila, Rajewski Michał.

Gitara: Cendrowski Jarosław, Cendrowski Jakub, Świebodziński Łukasz, Kurkowska Emilia.

Flet poprzeczny: Żurawska Anna, Jaskólska Marlena.

Klarnet: Małkowski Grzegorz, Orłowska Ewa.

Trąbka: Dyjach Andrzej, Stolarski Janusz.

Akordeon: Motylewski Michał, Markiewicz Michał, Mordel Sebastian, Gajewska Andżelika.


1994/1995

Fortepian: Malinowski Jacek.

Skrzypce: Szolginia Aleksandra, Starczewski Maciej, Milaszewski Michał, Sykurska Magdalena,

Szulc Agnieszka, Sporna Małgorzata, Kućmierz Agnieszka, Krzyś Magdalena.

Gitara: Kalinowska Magdalena, Filipkowska Anna.

Flet poprzeczny: Zaleśna Wioletta.

Saksofon: Klimek Tomasz.

Klarnet: Pokora Piotr, Miraszewski Tomasz.

Trąbka: Ćwikliński Karol, Staniszewski Tobiasz.

Akordeon: Kowalski Remigiusz.


1993/1994

Fortepian: Kamińska Agnieszka, Fura Justyna, Stankiewicz Sylwia, Lehrke Krzysztof, Żelazko Robert.

Skrzypce: Marcinkowska Justyna, Marcinkowska Katarzyna.

Gitara: Glinkiewicz Dariusz, Michalik Jarosław, Epting Robert.

Saksofon: Mizdalski Arkadiusz, Wilczyński Maciej, Kiedrowski Bartłomiej, Pera Jarosław,

Nowakowski Andrzej, Welk Artur.

Trąbka: Żbikowski Michał, Nitczyński Krzysztof.

Akordeon: Kuchmistrz Krzysztof, Pastewska Anna, Pastewska Katarzyna, Recka Kinga.


1992/1993

Fortepian: Andruszkiewicz Elżbieta, Frąckiewicz Agnieszka, Fura Sylwia, Jaruszewski Jacek,

Kierzkowska Izabela, Knoppek Magdalena, Krzyżanowska Roksana, Leżuch Tomasz,

Małecka Judyta, Murzyn Agnieszka, Piórkowski Wojciech, Wojciechowska Luiza.

Skrzypce: Kumkowska Ewelina.

Gitara: Zaleśny Marcin.

Flet poprzeczny: Marszałek Anna, Osipowicz Małgorzata.

Saksofon: Kondzior Anna, Nowicki Kris.

Klarnet: Wypij Magdalena.

Trąbka: Małecki Daniel.

Akordeon: Ćwikliński Przemysław, Kowalski Piotr, Osuch Katarzyna.


1991/1992

Fortepian: Adamowicz Agnieszka, Deroń Małgorzata, Gracz Grażyna, Kędziora Sylwia, Machel Anna,

Molus Marta, Piórkowski Sylwester, Słoniecka Ewa, Trembicka Dorota, Zakrzewska Justyna.

Skrzypce: Jachimczak Joanna, Osika Agnieszka, Wesołowska Dorota.

Gitara: Krause Magdalena, Pobłocki Jacek.

Klarnet: Gajewska Aneta.

Trąbka: Gniewkowski Grzegorz, Krause Krzysztof, Strużyński Dariusz.

Akordeon: Janowska Helena, Kielnik Iwona, Przybylska Agnieszka.


1990/1991

Fortepian: Andrzejewska Małgorzata, Filipkowska Anna, Kochanek Karol, Szczukowska Beata,

Świtkowska Magdalena, Ruszkiewicz Dorota, Żurawska Ewa.

Skrzypce: Beszczyńska Katarzyna, Jachura Dagmara, Kamecka Agnieszka, Zimoń Monika.

Saksofon: Fila Mariusz.

Klarnet: Jaruszewski Krzysztof.

Akordeon: Jedwabny Dariusz, Kamecka Dorota.


1989/1990

Fortepian: Bogusławska Beata, Gruźlewska Małgorzata, Kierzkowska Małgorzata, Kłusak Katarzyna,

Nowicka Beata, Rasz Bartosz, Wykręt Łukasz, Prusak Przemysław.

Skrzypce: Korczak Daniel, Rogalska Monika, Sitkowski Daniel.

Flet poprzeczny: Zielińska Karolina.

Saksofon: Kuchczyńska Izabela, Pieniążkowska Izabela.

Klarnet: Gładkowski Andrzej, Jachimczak Marcin.

Akordeon: Zaleśna Wioletta.


1988/1989

Fortepian: Fryca Jolanta, Grabowski Marcin, Szczukowski Marcin, Wykręt Oliwia.

Skrzypce: Betka Sylwia, Borowska Ewa, Kuchczyńska Anna, Rajewska Aleksandra.

Flet poprzeczny: Hara Aleksandra.

Trąbka: Grzechulski Wojciech, Kurzyna Artur, Mizdalski Rafał.

Akordeon: Zacharek Tomasz.


1987/1988

Fortepian: Filipkowska Ewelina, Gębala Krzysztofa, Jagodzińska Joanna, Kobylarz Monika,

Kwiatkowska Magdalena, Stempska Anna.

Skrzypce: Grzebyta Daniel, Kwela Magdalena, Wiączek Monika.

Flet poprzeczny: Kochanek Anna.

Saksofon: Wesołowska Joanna, Zaleśny Dariusz.

Klarnet: Rosinke Tomasz.

Trąbka: Michalik Janusz.

Akordeon: Gajewska Iwona, Gładkowski Krzysztof, Jankowska Katarzyna.


1986/1987

Fortepian: Gruźlewski Szymon, Kasprzycka Katarzyna, Kowalska Joanna, Kuzimski Michał,

Magielski Jarosław, Mądra Kamila, Rajewska Anna, Wiączek Sylwia.

Skrzypce: Krause Magdalena, Szulc Rafał.

Saksofon: Janowski Andrzej.

Trąbka: Piekarczyk Bogusław.

Akordeon: Krzysztof Groszewski.


1985/1986

Fortepian: Betka Marek, Intek Joanna, Jagodzińska Joanna, Janicka Magdalena, Pyłka Urszula,

Szewc Alina, Wiączek Sylwia.

Gitary: Henke Jakub, Szulc Mirosław.

Klarnet: Stempski Marek.

Akordeon: Gnatowski Rafał, Kłosowski Arkadiusz, Zabłocki Krzysztof.


1984/1985

Fortepian: Andruszkiewicz Anna, Dekowska Elżbieta, Gliński Tomasz, Klimek Katarzyna, Kukulska Anna,

Oczkowski Tomasz, Przykucka Emilia, Sarnecka Dorota, Weiner Anna.

Skrzypce: Małolepsza Anna, Małolepszy Robert

Flet poprzeczny: Cieślak Izabella, Szafarewicz Joanna, Szafarewicz Remigia.

Saksofon: Lewandowski Dariusz, Nicpoń Dariusz.

Klarnet: Wyrosławski Sławomir.

Trąbka: Dyjach Wojciech, Różański Grzegorz.

Puzon: Piekarczyk Sławomir.

Akordeon: Romaniuk Beata.


1983/1984

Fortepian: Kaczor Anita.

Skrzypce: Andrzejewska Anna, Szczepaniak Bożena.

Gitara: Pasińska Magdalena.

Flet poprzeczny: Starzyk Marzena.

Saksofon: Wysocki Paweł.

Klarnet: Piekarczyk Mariusz.

Perkusja: Pasiński Maciej.


1982/1983

Fortepian: Andruszkiewicz Dorota, Wietrzykowska Hanna.

Gitara: Brzozek Andrzej.

Trąbka: Mekka Roman, Ryśka Adam.

Akordeon: Krawiec Sławomir, Pawella Anna.

Wiolonczela: Bień Beata, Kowalska Marzanna.


1981/1982

Fortepian: Coch Anna, Sadowska Aleksandra, Szymański Wojciech.

Skrzypce: Bolt Anna, Czarzbon Ilona, Stachewicz Marek, Duckstein Barbara.

Trąbka: Pikulski Mariusz


1980/1981

Fortepian: Wiśniewska Marzenna, Murawska Alina, Seńko Violetta, Kwiatkowska Katarzyna.

Skrzypce: Ossowska Alicja, Agata Lipińska, Agnieszka Bartosińska.

Akordeon: Małgorzata Cyckowska, Iwona Stokfisz.

Puzon: Sibilla Krzysztof, Kozikowska Dariusz.

Saksofon: Szajrych Cezary


1979/1980

Fortepian: Anna Madej, Magdalena Pasińska, Maciej Pasiński, Marta Szymańska, Joanna Świtlik.

Skrzypce: Ewa Małek.

Akordeon: Hanna Chrzaniecka, Aleksandra Świtlik, Grzegorz Wawrowski, Marian Zieliński.

Klarnet: Wiesław Mekka, Adam Szyszkowski.


1978/1979

Fortepian: Eugeniusz Chudak, Zofia Miłkowska, Hanna Stachewicz, Gliński Lech.

Skrzypce: Dorota Ordańska.

Saksofon: Cezary Krupa, Bogdan Klimek.

Klarnet: Zbigniew Szymański.


1977/1978

Fortepian: Małgorzata Kośmider, Marzanna Seńko, Anna Soborska.

Skrzypce: Barbara Góra, Adam Orłowski, Jacek Pawelczuk.


1976/1977

Fortepian: Jolanta Chyżynska, Danuta Jurkowska, Maria Kaczorowska, Hanna Krawiec, Barbara Kufel,

Bożena Matuszewska, Maria Murawska, Beata Nowak, Ilona Preis, Joanna Skrzeszewska,

Katarzyna Stępień, Ewa Szatan, Ewa Szpakowska, Lucyna Zielińska.

Akordeon: Barbara Przyjemska, Jan Wawroń.

Saksofon: Roman Plenny.


1975/1976

Fortepian: Marzenna Dorska, Włodzimierz Jurczenia, Ewa Jurkowska, Irena Zastawna, Grażyna Rediger,

Sabina Berecka.

Skrzypce: Helena Kiwak.

Klarnet: Piotr Stachewicz.

Trąbka: Piotr Ostrowski.

Saksofon: Marian Ditczyk, Michał Ditczyk.


1974/1975

Fortepian: Małgorzata Drapczyńska, Elżbieta Habasińska, Jan Jaros, Aleksandra Matusiak,

Bogdan Narloch, Ewa Prełowska, Grażyna Rediger, Jolanta Soczek.

Akordeon: Marzena Gałązkiewicz, Waldemar Kowalski, Roman Rembeza, Andrzej Wawroń,

Aniela Wawroń, Marzena Szczepanowska, Janusz Stanecki.

Skrzypce: Lilianna Kozłowska, Lucyna Latko.


1973/1974

Fortepian: Barbara Boroń, Gabriela Kałdowska, Jolanta Kowalska, Julita Pęska, Adam Szałach,

Małgorzata Szmuc, Katarzyna Kośmider, Maria Burandt.

Akordeon: Grażyna Domagalska, Mirosław Jaworski, Małgorzata Rafińska, Urszula Seńko, Roman Talaga.

Skrzypce: Krystyna Gűenter, Józef Milaszewski, Zenon Okrajni.

Saksofon: Lech Rosiński, Ryszard Rosiński.


1972/1973

Fortepian: Izabela Chojnacka, Scholastyka Herman, Grażyna Sternal, Izabela Tesmer,

Ryszard Weroniecki.

Akordeon: Mirosław Jankiewicz.

Klarnet: Marian Sybilla.

Skrzypce: Kazimiera Piróg, Grażyna Roman.

Saksofon: Zbigniew Ewertowski.


1971/1972

Fortepian: Grażyna Gluza, Lidia Janicka, Piotr Korzecki, Ewa Kraśkiewicz, Renata Kozińska,

Hanna Kowalkowska, Ewa Marowska, Maria Murawska, Alicja Parylak, Barbara Pawłowska,

Bożena Soczek, Alicja Bartoszewska, Elżbieta Breczko, Ryszard Weroniecki.

Akordeon: Stanisław Bańka, Roman Skibiński.


1970/1971

Fortepian: Danuta Czerepak, Mariola Faber, Andrzej Kałdowski, Estera Lipińska.

Akordeon: Włodzimierz Błażejewski, Jolanta Trykowska.

Skrzypce: Jolanta Tesner, Grażyna Wendorff.

 


1969/1970

Fortepian: Elżbieta Białecka, Ewa Burandt, Aleksandra Ditczyk, Renata Michalska, Elżbieta Padee,

Marek Szmuc.

Akordeon: Elżbieta Drążkowska, Anna Osowska, Bożena Roczniak.

 

JaRon

Normal 0 21 false false false PL X-NONE X-NONE MicrosoftInternetExplorer4 Grabowski Cezary
 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

e-Dziennik

Nieobecność Nauczycieli