Znajdź na stronie

Logowanie



Kontakt

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie

ul. Świętojerska 3
86-200 Chełmno
tel./fax.:

(056) 676-06-04

Kom. 601-227-132

NIP: 875-10-17-910

Regon: 000277546

sekretariat@psmchelmno.pl

dyrektor@psmchelmno.pl

ksiegowosc@psmchelmno.pl

www.psmchelmno.pl

Wyniki Szkolnego Konkursu Solfeżowego (17.05.2022 r.)

Kl. II cykl 4-letni i kl. IV cykl 6-letni

I miejsce                        Martyna Januszewska                kl. IV c. 6-letni

II miejsce                      Malina Augustyn-Kalinowska    kl. II c. 4-letni

III miejsce                    Jakub Wolski                                 kl. IV c. 6-letni

wyróżnienie                   Julia Mikrut                                  kl. IV c. 6-letni

 

Kl. III cykl 4-letni i kl. V cykl 6-letni

I  miejsce                       Eryk Kwiatkowski                       kl. V c. 6-letni

II miejsce                      Michalina Ordońska                    kl. III c. 4-letni

III miejsce                    Alicja Górecka                              kl. III c. 4-letni

wyróżnienie                  Szymon Bagiński                         kl. V c. 6-letni

 

Kl. IV cykl 4-letni i kl. VI cykl 6-letni

I  miejsce                       Joanna Zbilska                            kl. IV c. 4-letni

II miejsce                      Lidia Skupniewicz                      kl. VI c. 6-letni

III miejsce (ex aequo) Michalina Jabczyńska               kl. VI c. 6-letni

Stanisław Waszkiewicz                kl. VI c. 6-letni

wyróżnienie                  Stanisław Rysiewski                 kl. VI c. 6-letni

...........................................................................................

WYNIKI

XIV SZKOLNEGO KONKURSU KAMERALNEGO (12.05.2022 r.)

Kategoria I

I miejsce:

Trio fortepianowe w składzie:

  • Blanka Kilkiewicz - skrzypce
  • Martyna Januszewska - skrzypce
  • Marta Ziemecka - fortepian

Przygotowane przez p. I. Jasińską i p. L. Jaworską.

II miejsce ex aequo:

Duet fortepianowy w składzie:

  • Alicja Pyła
  • Marcel Bugajski

Przygotowany przez p. L. Jaworską.

Duet werblowy w składzie:

  • Jeremi Szulc
  • Kacper Winklarz

Przygotowany przez p. G. Sikorskiego.

III miejsce:

Duet w składzie:

  • Marta Górecka - altówka
  • Alicja Górecka - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

Wyróżnienie:

Duet fortepianowy w składzie:

  • Jagoda Janiszewska
  • Oliwia Korczak

Przygotowany przez p. L. Jaworską i p. M. Cielińską.

Duet w składzie:

  • Klara Jagła - skrzypce
  • Marta Ziemecka - fortepian

Przygotowany przez p. I. Jasińską i p. L. Jaworską.

Kwartet fletów prostych w składzie::

  • Rozalia Karczewska
  • Lidia Garbowska
  • Hanna Mikiewicz
  • Karolina Mandziuk

Przygotowany przez p. M. Sikorską.

Kategoria II

I miejsce:

Zespół perkusyjny w składzie:

  • Jeremi Szulc
  • Kacper Winklarz
  • Ignacy Pepliński
  • Julia Mikrut
  • Jakub Wolski
  • Łukasz Cieślak

Przygotowany przez p. G. Sikorskiego.

II miejsce ex aequo:

Zespół fletowy w składzie:

  • Pola Paczkowska
  • Wiktoria Kułaga
  • Judyta Porajska
  • Malina Augustyn-Kalinowska
  • Marika Piotrowska
  • Julia Bagińska
  • Amelia Motylewska
  • Martyna Korczak

Przygotowany przez p. A. Gasin.

Zespół kameralny w składzie:

  • Marta Lubińska - skrzypce I
  • Paulina Zdanowicz - skrzypce I
  • Lidia Skupniewicz - skrzypce II
  • Marta Górecka - altówka
  • Alicja Górecka - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

III miejsce:

Zespół smyczkowy w składzie:

  • Aleksandra Kaszubowska - skrzypce I
  • Aniela Karczewska - skrzypce I
  • Blanka Kilkiewicz - skrzypce I
  • Lena Matuła - skrzypce I
  • Marta Lubińska - skrzypce I
  • Rafał   Wróblewski - skrzypce I
  • Ziemowit Mierzwa - skrzypce I
  • Adam Pawłowski - skrzypce I
  • Amelia Wiśniewska - skrzypce I
  • Lidia Skupniewicz - skrzypce II
  • Julia Madej - skrzypce II
  • Michalina Hinc - skrzypce II
  • Martyna Januszewska - skrzypce II
  • Marta Górecka - altówka
  • Paulina Zdanowicz - altówka
  • Michalina Jabczyńska - wiolonczela
  • Alicja Górecka - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

Wyróżnienie:

Zespół akordeonowy w składzie:

  • Joanna Zbilska
  • Miłosz Minga
  • Jakub Furmaga
  • Szymon Bagiński
  • Przemysław Grabowski
  • Piotr Jóźwik

Przygotowany przez p. G. Jabłońskiego.

...........................................................................................

WYNIKI

XIII SZKOLNEGO KONKURSU KAMERALNEGO (16.04.2019 r.)

Grupa I

I miejsce ex aequo:

Trio fletowe w składzie:

  • Pola Paczkowska
  • Wiktoria Kułaga
  • Judyta Porajska

Przygotowane przez p. A. Gasin.

Trio fortepianowe w składzie:

  • Lidia Skupniewicz - skrzypce
  • Lena Matuła - skrzypce
  • Eryk Kwiatkowski - fortepian

Przygotowane przez p. D. Wezner i p. I. Urbańską.

II miejsce: nie przyznano:

III miejsce: Duet gitarowy w składzie:

  • Gabriela Sury
  • Alicja Krelska

Przygotowany przez p. M. Chilińskiego.

Grupa II

I miejsce:

Zespół smyczkowy w składzie:

  • Jan Dworzecki - skrzypce
  • Wiktoria Kujawa - skrzypce
  • Agata Lubińska - skrzypce
  • Patryk Miszewski - skrzypce
  • Amelia Maćczak - skrzypce
  • Paulina Zdanowicz - skrzypce
  • Marta Lubińska - skrzypce
  • Antonina Bednarska - skrzypce
  • Agata Kaźmierczak - skrzypce
  • Marta Górecka - altówka
  • Aleksandra Chorążak - altówka
  • Jowita Falkowska - wiolonczela
  • Joanna Dudzińska - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

II miejsce ex aequo:

Zespół fletowy w składzie:

  • Aleksandra Mrowińska
  • Jowita Falkowska
  • Marta Miraszewska
  • Magdalena Grzenkowitz
  • Kornelia Delik
  • Karolina Kluczyńska
  • Julia Bagińska
  • Katarzyna Grzyb
  • Martyna Korczak
  • Maria Mrozek
  • Zuzanna Derenda
  • Marika Piotrowska
  • Amelia Motylewska
  • Paulina Wojciechowska

Przygotowany przez p. A. Gasin.

Zespół kameralny w składzie:

  • Amelia Motylewska - flet
  • Marta Górecka - skrzypce
  • Wiktoria Kujawa - skrzypce
  • Aleksandra Chorążak - altówka
  • Jowita Falkowska - wiolonczela
  • Joanna Dudzińska - fortepian
Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego i p. A. Gasin.

III miejsce: Duet w składzie:

  • Gabriela Sury - gitara
  • Fryderyk Gotthard - perkusja

Przygotowany przez p. M. Chilińskiego i p. G. Sikorskiego

Wyróżnienie: Duet w składzie:

  • Anna Hennig - klarnet
  • Aleksandra Hennig - fortepian

Przygotowany przez p. K. Jaruszewskiego i p. I. Urbańską

...............................................................................................................

Konkurs na wykonanie etiudy z pamięci (26.03.2019 r.)

(sekcja dęta, kl. IV, V/c. 6-l. oraz kl. II, III/c. 4-l.)

I miejsce                    Maria Mrozek                      flet (kl. A. Gasin)

II miejsce                  Kacper Gadomski               klarnet (kl. K. Jaruszewskiego)

III miejsce                Igor Kilkiewicz                   saksofon (kl. L. Orłowskiego)

Wyróżnienia:            Marika Piotrowska              flet (kl. A. Gasin)  

Aleksandra Kałdowska       flet (kl. M. Sikorskiej)  

..............................................................................................................

Konkurs na wykonanie etiudy z pamięci (17.04.2018 r.)

(sekcja dęta, kl. IV, V/c. 6-l. oraz kl. II, III/c. 4-l.)

I miejsce ex aequo                  Marika Piotrowska              flet

Igor Kilkiewicz                   saksofon

II miejsce                                 Amelia Motylewska             flet

...............................................................................................................

Wyniki Szkolnego Konkursu Solfeżowego (23.05.2017 r.)

 

Kl. II cykl 4-letni i kl. IV cykl 6-letni

I miejsce                        Alicja Górecka                           kl. IV c. 6-letni

II miejsce                      Sebastian Gut                            kl. IV c. 6-letni

III miejsce                    Anna Ośmiałowska                    kl. IV c. 6-letni

wyróżnienie                   Natalia Wylangowska               kl. II c. 4-letni

 

Kl. III cykl 4-letni i kl. V cykl 6-letni

I  miejsce                       Antoni Ośmiałowski                  kl. V c. 6-letni

II miejsce                      Julia Bagińska                            kl. III c. 4-letni

III miejsce                    Natalia Mańkowska                   kl. V c. 6-letni

wyróżnienie                  Krzysztof Korczak                      kl. III c. 4-letni

 

Kl. IV cykl 4-letni i kl. VI cykl 6-letni

I  miejsce                       Jakub Haliniak                            kl. VI c. 6-letni

II miejsce                      Sylwia Pawelec                           kl. IV c. 4-letni

III miejsce                    Hubert Gasin                               kl. VI c. 6-letni

wyróżnienie                  Szymon Różański                        kl. VI c. 6-letni

...........................................................................................

WYNIKI

XII SZKOLNEGO KONKURSU KAMERALNEGO (16.05.2017 r.)

Grupa I

I miejsce: Trio fortepianowe w składzie:

  • Marta Lubińska - skrzypce
  • Agata Lubińska - skrzypce
  • Joanna Dudzińska - fortepian

Przygotowane przez p. I. Jasińską i p. I. Urbańską.

 

II miejsce: Duet fortepianowy w składzie:

  • Lura Buchaniec - fortepian
  • Sausan Abubakr - fortepian

Przygotowany przez p. I. Urbańską.

 

III miejsce: Trio w składzie:

  • Julia Domagalska - klarnet
  • Wiktoria Stolarska - klarnet
  • Kacper Gadomski - klarnet

Przygotowane przez p. K. Jaruszewskiego.


Wyróżnienie: Duet fortepianowy w składzie:

  • Ola Hennig - fortepian
  • Mikołaj Pawelec - fortepian

Przygotowany przez p. I. Urbańską.

 

Grupa II

I miejsce: Duet w składzie:

  • Gabriela Sury - flet
  • Bartłomiej Dudziński - akordeon

Przygotowany przez p. G. Jabłońskiego.

 

II miejsce: Trio w składzie:

  • Jakub Haliniak - skrzypce
  • Zuzanna Ciszewska - skrzypce
  • Bartłomiej Dudziński - akordeon

Przygotowane przez p. J. Ronczkowskiego.

 

III miejsce: Zespół fletowy w składzie:

  • Alicja Tomaszewska
  • Marta Miraszewska
  • Magdalena Grzenkowitz
  • Kornelia Delik
  • Karolina Kluczyńska
  • Julia Bagińska
  • Katarzyna Grzyb

Przygotowany przez p. A. Gasin.

 

Wyróżnienia: Trio perkusyjne w składzie:

  • Hubert Gasin - dzwonki
  • Antoni Sury - wibrafon
  • Fryderyk Gotthard - marimba

Przygotowane przez p. G. Sikorskiego

Kwartet w składzie:

  • Natalia Kozak – flet
  • Agata Kaźmierczak – skrzypce
  • Jowita Falkowska – wiolonczela
  • Aya Yaakoubi – fortepian

Przygotowany przez p. M. Sikorską, D. Wezner, I. Urbańską.

Nagroda publiczności:

Duet fortepianowy w składzie:

  • Lura Buchaniec - fortepian
  • Sausan Abubakr - fortepian

Przygotowany przez p. I. Urbańską.

.....................................................................................

Konkurs na wykonanie etiudy z pamięci (16.03.2017 r.)

(sekcja dęta, kl. IV, V/c. 6-l. oraz kl. II, III/c. 4-l.)

I miejsce                   Ossowski Julian              kl. III c. 4-letni  saksofon

II miejsce                 Korczak Krzysztof           kl. III c. 4-letni  saksofon

III miejsce               Bulińska Julia                  kl. II c. 4-letni  flet

Kozak Natalia                  kl. III c. 4-letni  flet


Wyniki Szkolnego Konkursu Solfeżowego (17.05.2016 r.)

 

Kl. II cykl 4-letni i kl. IV cykl 6-letni

I miejsce                        Natalia Mańkowska                   kl. IV c. 6-letni

II miejsce                      Paweł Wierzbicki                       kl. II c. 4-letni

III miejsce                     Julia Bagińska                           kl. II c. 4-letni

wyróżnienie                   Martyna Chuchała                     kl. II c. 4-letni

 

Kl. III cykl 4-letni i kl. V cykl 6-letni

I  miejsce                       Jakub Haliniak                          kl. V c. 6-letni

II miejsce                      Hubert Gasin                             kl. V c. 6-letni

III miejsce                    Sylwia Pawelec                         kl. III c. 4-letni

wyróżnienie                  Zuzanna Ciszewska                  kl. V c. 6-letni

 

Kl. IV cykl 4-letni i kl. VI cykl 6-letni

I  miejsce                       Aleksandra Kałdowska             kl. VI c. 6-letni

II miejsce                      David Rostek                             kl. VI c. 6-letni

III miejsce                    Nadia Achmatow                       kl. VI c. 6-letni

wyróżnienie                  Paulina Kuliczkowska                kl. IV c. 4-letni

...........................................................................................

WYNIKI

XI SZKOLNEGO KONKURSU KAMERALNEGO (10.05.2016 r.)

Grupa I

I miejsce: Trio fortepianowe w składzie:

  • Marta Lubińska - skrzypce
  • Agata Lubińska - skrzypce
  • Jan Manikowski - fortepian

Przygotowane przez p. I. Jasińską i p. A. Haber.

 

II miejsce: Trio w składzie:

  • Natalia Kozak - flet
  • Wiktoria Kujawa - skrzypce
  • Aya Yaakoubi - fortepian

Przygotowane przez p. I. Urbańską, p. D. Wezner i p. M. Sikorską.

 

III miejsce: Duet fortepianowy w składzie:

  • Sausan Abubakr
  • Laura Buchaniec

Przygotowany przez p. I. Urbańską.

Wyróżnienie: Duet w składzie:

  • Maria Mrozek - flet
  • Julian Marks - akordeon

Przygotowany przez p. A. Gasin i p. G. Jabłońskiego.

 

Grupa II

I miejsce: Zespół instrumentalny w składzie:

  • Zuzanna Ciszewska - skrzypce
  • Nadia Achmatow - skrzypce
  • Jakub Haliniak - skrzypce
  • Ludwika Buczyńska - wiolonczela
  • Bartłomiej Dudziński - akordeon
  • Alicja Manikowska - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

 

II miejsce: Trio fortepianowe „Cello” w składzie:

  • Zuzanna Ciszewska - skrzypce
  • Ludwika Buczyńska - wiolonczela
  • Alicja Manikowska - fortepian

Przygotowane przez p. A. Haber i p. J. Ronczkowskiego

 

III miejsce: Zespół smyczkowy w składzie:

  • Julia Bielawska - skrzypce
  • Aleksandra Kałdowska - skrzypce
  • Zuzanna Ciszewska - skrzypce
  • Agata Wiśniewska - skrzypce
  • Marta Górecka - skrzypce
  • Jakub Haliniak - skrzypce
  • Patrycja Anders - skrzypce
  • Sylwia Pawelec - skrzypce
  • Wiktoria Boruszak - skrzypce
  • Mateusz Rodzik - skrzypce
  • Michał Grabarz - skrzypce
  • Nadia Achmatow - skrzypce
  • Ludwika Buczyńska - wiolonczela
  • Antonina Bednarska - fortepian

Przygotowany przez p. J. Ronczkowskiego.

 

Wyróżnienia: Trio fortepianowe „Violin” w składzie:

  • Zuzanna Ciszewska - skrzypce
  • Jakub Haliniak - skrzypce
  • Bartłomiej Dudziński - fortepian

Przygotowane przez p. J. Ronczkowskiego

Duet fortepianowy w składzie:

  • Natalia Mańkowska
  • Katarzyna Paczkowska

Przygotowany przez p. A. Haber.

Duet akordeonowy w składzie:

  • Sebastian Gut
  • Bartłomiej Dudziński

Przygotowany przez p. G. Jabłońskiego.

Nagroda publiczności: Sekstet akordeonowy w składzie:

  • Bartłomiej Dudziński
  • Sebastian Gut
  • Stanisław Coch
  • Daniel Zdanowicz
  • Jakub Gębicz
  • Maciej Uranowski

Przygotowany przez p. G. Jabłońskiego.

.....................................................................................

 

 

 


 

Nauczanie zdalne

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 10 gości 

e-Dziennik

Nieobecność Nauczycieli