Znajdź na stronie

Logowanie



Kontakt

Państwowa Szkoła Muzyczna I stopnia im. G.G. Gorczyckiego w Chełmnie

ul. Świętojerska 3
86-200 Chełmno
tel./fax.:

(056) 676-06-04

Kom. 601-227-132

NIP: 875-10-17-910

Regon: 000277546

sekretariat@psmchelmno.pl

dyrektor@psmchelmno.pl

ksiegowosc@psmchelmno.pl

www.psmchelmno.pl

Osiągnięcia uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej I stop.

im. G.G. Gorczyckiego

w Chełmnie


Rok szkolny 2018/2019

 

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła III miejsce - w VIII Makroregionalnym Konkursie Gitarowym im. Jerzego Gładysia w Olsztynie.

Maria Mrozek (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - otrzymała wyróżnienie - w IV Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym w Solcu Kujawskim.

Dawid Latopolski (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymał wyróżnienie - na "IV Festiwalu Gitarowym na Zamku" w Golubiu-Dobrzyniu.

Chór PSM I st. w Chełmnie pod kierunkiem mgr Emilii Szcześniewskiej - zdobył Srebrny Dyplom - podczas III Przeglądu Chórów Szkół Muzycznych Regionu kujawsko- pomorskiego w Toruniu.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła I miejsce - w XXV Konfrontacjach Gitarzystów - Puck 2019.

Dawid Latopolski (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajął III miejsce - w XIII Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym.

Sebastian Gut (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - zajął III miejsce - w XVI Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym.

Marta Lubińska i Agata Lubińska (klasa skrzypiec - mgr Iwona Jasińska) - zajęły I miejsce - w XXXIII Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych.

Łukasz Cieślak (klasa perkusji - mgr Grzegorz Sikorski) - zajął II miejsce (w I grupie) - w II Pomorskim Konkursie Gry na Zestawie Perkusyjnym w Kartuzach.

Jakub Wolski (klasa perkusji - mgr Grzegorz Sikorski) - otrzymał wyróżnienie (w I grupie) - w II Pomorskim Konkursie Perkusyjnym w Kartuzach.

Marta Górecka (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - zajęła III miejsce - w Makroregionalnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości Stanisława Moniuszki w Grudziądzu.

Drużyny w składzie:  Julia Bagińska, Marta Górecka oraz Fryderyk Gotthard, Antoni Klimek przygotowane przez mgr Gizelę Łazicką - otrzymały wyróżnienia III w IV Ogólnopolskim Drużynowym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Nadarzynie.

Rok szkolny 2017/2018

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła I miejsce oraz otrzymała nagrodę za osobowość sceniczną - w XVI Ogólnopolskim Konkursie Gitarowym w Strzelcach Krajeńskich.

Aleksandra Kałdowska (klasa fletu poprzecznego - mgr Magdalena Sikorska) - otrzymała wyróżnienie - w III Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym w Solcu Kujawskim.

Gabriela Sury (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła II miejsce w grupie I - w "X Konkursie Młodego Gitarzysty" w Kartuzach.

Lidia Skupniewicz (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - otrzymała wyróżnienie - w IX Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych.

Aleksandra Chorążak (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - otrzymała wyróżnienie - w VI Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Muzyce im. Korneliusza Ejsmonta w Kwidzynie.

Michalina Jabczyńska (klasa wiolonczeli - mgr Joanna Powideł) - otrzymała wyróżnienie - w IV Konkursie Wiolonczelowo - Kontrabasowym w Kowalewie Pomorskim.

Gabriela Sury (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymała wyróżnienie - na "III Festiwalu Gitarowym na Zamku" w Golubiu-Dobrzyniu.

Gabriela Sury (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła I miejsce w grupie I - w XII Chełmżyńskim Konkursie Gitary Klasycznej w Chełmży.

Sebastian Gut (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymała wyróżnienie - w Ogólnopolskim Konkursie dla Gitarzystów w Poznaniu.

Duet: Marta Lubińska, Agata Lubińska (klasa skrzypiec - mgr Iwona Jasińska) - zajął II miejsce - w XXXII Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych.

Aleksandra Chorążak (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - otrzymała wyróżnienie - w Makroregionalnym Konkursie "Mistrz Zasad Muzyki" w Grudziądzu.

Aleksandra Chorążak (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - otrzymała wyróżnienie II stopnia - w I Międzyszkolnym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Nowym Mieście Lubawskim.

Rok szkolny 2016/2017

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymała wyróżnienie - w VII Regionalnym Konkursie Gitarowym w Olsztynie.

Maria Mrozek (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - zajęła III miejsce - w II Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym w Solcu Kujawskim.

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - otrzymał wyróżnienie - w IV Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Bajeczna Miniatura" w Elblągu.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła II miejsce - w IX Konkursie Młodego Gitarzysty w Kartuzach.

Dawid Latopolski (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymał wyróżnienie - na "II Festiwalu Gitarowym na Zamku" w Golubiu-Dobrzyniu.

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - otrzymał wyróżnienie - w VIII Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych.

Dawid Latopolski (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymał wyróżnienie - w XI Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Zespół gitarowy w składzie: Karolina Bednarz, Anita Kowalska, Wiktoria Kalkiewicz i Antoni Kowalski - przygotowanie mgr Marcin Chiliński - zajął III miejsce - w XI Chełmżyńskim Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Antoni Klimek (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - w XV Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym.

Sebastian Gut (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - zdobył III nagrodę - w XV Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym.

Zuzanna Sosnowska (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - otrzymała wyróżnienie II stopnia - w V Międzyszkolnym Konkursie Wiedzy o Muzyce im. Korneliusza Ejsmonta w Kwidzynie.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymała wyróżnienie - podczas Regionalnych Przesłuchań CEA Uczniów Kl. Gitary i Zespołów Gitarowych Szkół Muzycznych I st. w Toruniu.

Sebastian Gut (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - podczas Regionalnych Przesłuchań CEA Uczniów Kl. Akordeonu i Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych I st. w Grudziądzu.

Zespół akordeonowy w składzie: Bartłomiej Dudziński, Sebastian Gut, Daniel Zdanowicz, Stanisław Coch i Maciej Uranowski (przygotowanie - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - podczas Regionalnych Przesłuchań CEA Uczniów Kl. Akordeonu i Zespołów Akordeonowych Szkół Muzycznych I st. w Grudziądzu.

Rok szkolny 2015/2016

Dominika Linkowska (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - zajęła III miejsce - w I Kujawsko-Pomorskim Konkursie Fletowym w Solcu Kujawskim.

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - laureatem V miejsca - w VII Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych.

Dominika Linkowska (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - otrzymała wyróżnienie - w VIII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2016".

Michał Machel (klasa trąbki - mgr Mieczysław Żelazko) - otrzymał wyróżnienie - w VIII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2016".

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła I miejsce - w X Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmży.

Paulina Kuliczkowska (klasa gitary - mgr Ewa Pater) - zajęła III miejsce - w X Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym Szkół Muzycznych I stopnia w Chełmży.

Bartłomiej Dudziński (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - zajął II miejsce - w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy.

Sebastian Gut (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - w Ogólnopolskim Konkursie Akordeonowym w Słupcy.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła I miejsce (grupa II) oraz zdobyła nagrodę główną (Grand Prix) - na "Festiwalu Gitarowym na Zamku" w Golubiu-Dobrzyniu.

Paulina Kuliczkowska (klasa gitary - mgr Ewa Pater) - zajęła III miejsce (grupa III) - na "Festiwalu Gitarowym na Zamku" w Golubiu-Dobrzyniu.

Paulina Kuliczkowska (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - otrzymała wyróżnienie - w Makroregionalnym Konkursie "Mistrz Zasad Muzyki" w Grudziądzu.

Bartłomiej Dudziński (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - na Mławskim Festiwalu Muzyki Akordeonowej w Mławie.

Zuzanna Ciszewska i Jakub Haliniak przygotowani przez mgr Annę Sykułę - zdobyli wyróżnienie - w Konkursie Monograficznym z Audycji Muzycznych w Olsztynie.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - otrzymała dyplom laureata - w XXI Słupeckich Spotkaniach Muzycznych w Słupcy.

Bartłomiej Dudziński (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - otrzymał wyróżnienie - w XXI Słupeckich Spotkaniach Muzycznych w Słupcy.

Rok szkolny 2014/2015

Chór PSM I st. w Chełmnie pod kierunkiem mgr Emilii Szcześniewskiej - zdobył Srebrny Dyplom - podczas I Przeglądu Chórów Szkół Muzycznych w Toruniu.

Karolina Bednarz (klasa gitary - mgr Marcin Chiliński) - zajęła III miejsce - w IX Międzyszkolnym Konkursie "Klasyka w rozrywce - rozrywka w klasyce" w Chojnicach.

Bartłomiej Dudziński i Tymon Ciszewski (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) zajęli II miejsce, a Sebastian Gut otrzymał wyróżnienie - w XIV Grudziądzkim Konkursie Akordeonowym.

Bartłomiej Dudziński (klasa akordeonu - mgr Grzegorz Jabłoński) - zajął II miejsce - w XXI Kaszubskich Spotkaniach Akordeonowych w Kościerzynie.

Drużyna w składzie:  Bartłomiej Świerad, Tymon Ciszewski, Filip Haliniak przygotowana przez mgr Gizelę Łazicką - otrzymała wyróżnienie w II Ogólnopolskim Drużynowym Konkursie z Kształcenia Słuchu w Nadarzynie.

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Monika Orłowska) - otrzymał wyróżnienie - w IV Gdańskim Konkursie Skrzypcowym w Gdańsku-Wrzeszczu.

Rok szkolny 2013/2014

Dominik Haliniak (klasa trąbki - mgr Mieczysława Żelazko) - otrzymał wyróżnienie - w I Międzyszkolnym Festiwalu Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stop. w Golubiu-Dobrzyniu - Osada Karbówko.

Ludwika Buczyńska (klasa wiolonczeli - mgr Joanna Powideł) - zajęła II miejsce - w XVI Konkursie Wiolonczelowo - Kontrabasowym w Malborku.

Filip Haliniak (klasa puzonu - mgr Mieczysław Żelazko) - otrzymał wyróżnienie - w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2014".

Alicja Tomaszewska (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - otrzymała wyróżnienie - w VII Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2014".

Trio fletowe w składzie:  Jowita Falkowska, Marta Miraszewska, Kornelia Delik przygotowane przez mgr Aleksandrę Gasin - zajęło I miejsce -w XXVIII Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych.

Trio fletowe w składzie: Jowita Falkowska, Marta Miraszewska, Kornelia Delik przygotowane przez mgr Aleksandrę Gasin - reprezentowało PSM I stop. w Chełmnie w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Warszawie.

Rok szkolny 2012/2013

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - otrzymał wyróżnienie - w II Ogólnopolskim Konkursie Skrzypcowym "Bajeczna Miniatura" w Elblągu.

Jakub Haliniak (klasa skrzypiec - mgr Dorota Wezner) - otrzymał wyróżnienie - w IV Włocławskich Spotkaniach Skrzypcowych.

"Trio fortepianowe" w składzie: Zuzanna Sergot (altówka), Ludwika Buczyńska (wiolonczela) i Wiktoria Kalkiewicz (fortepian) - przygotowanie mgr Jarosław Ronczkowski - otrzymało wyróżnienie - w XXVII Starogardzkich Spotkaniach Kameralnych.

Dominik Haliniak (trąbka), Filip Haliniak (puzon) (klasa trąbki i puzonu - mgr Mieczysław Żelazko) - reprezentowali PSM I stop. w Chełmnie - w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Uczniów Klas Instrumentów Dętych Blaszanych Szkół Muzycznych I stop. w Warszawie.

Filip Haliniak (klasa puzonu - mgr Mieczysław Żelazko) - otrzymał wyróżnienie - w Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie.

Rok szkolny 2011/2012

Filip Haliniak (klasa puzonu - mgr Mieczysław Żelazko) - otrzymał wyróżnienie- - w XXXV Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku.

Iga Stadnicka - Kolendo uczennica mgr Marzanny Ronczkowskiej - zajęła I miejsce - w Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla klas III PSM I stop. w Bydgoszczy.

Filip Haliniak (klasa puzonu - mgr Mieczysław Żelazko) - zajął III miejsce - w VI Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2012".

Jowita Falkowska i Karolina Klucznik (klasa fletu poprzecznego - mgr Magdalena Sikorska) otrzymały wyróżnienia - w VI Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2012".

Filip Lewandowski (klasa gitary - mgr Alicja Jasińska) - otrzymał wyróżnienie - w II Ogólnopolskich Spotkaniach Gitarowych Szkół Muzycznych I i II stopnia w Elblągu.

Filip Lewandowski (klasa gitary - mgr Alicja Jasińska) - zajął II miejsce - w VI Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Miłosz Rozmysłowicz (klasa gitary - mgr Tomasz Zawadzki) - otrzymał wyróżnienie - w VI Konkursie Uczniów Klas Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Rok szkolny 2010/2011

Olaf Szwebs (klasa fortepianu - mgr Izabela Urbańska) - zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego - na Przesłuchaniach CEA (II etap - makroregionalny) w Szczecinku.

Filip Lewandowski (klasa gitary - p. Ewa Szałach) - zajął III miejsce w gr. I - w V Chełmżyńskim Konkursie Gitarowym.

Anita Błażejewicz (klasa fortepianu - mgr Izabela Urbańska) - zajęła II miejsce - w Konkursie na Wiersz o Fryderyku Chopinie dla uczniów szkół muzycznych I stopnia w Bydgoszczy.

Aleksandra Łuczak (klasa wiolonczeli - mgr Joanna Powideł) - otrzymała wyróżnienie - w XIII konkursie Wiolonczelowo - Kontrabasowym w Malborku.

Rok szkolny 2009/2010

Róża Seehaber (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - zajęła III miejsce - w V Jubileuszowym Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2010".

Agnieszka Grzela uczennica mgr Marzanny Ronczkowskiej - otrzymała wyróżnienie - w XVI Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla klas III PSM I stop. w Bydgoszczy.

Zespół fletowy w składzie: Róża Seehaber, Dagmara Wypij i Justyna Rokita przygotowany przez mgr Aleksandrę Gasin - reprezentował PSM I stop. w Chełmnie - w Ogólnopolskich Przesłuchaniach CEA Zespołów Kameralnych Instrumentów Dętych w Warszawie.

Róża Seehaber (klasa fletu poprzecznego - mgr Aleksandra Gasin) - zajęła II miejsce - w Powiślańskim Konkursie na Instrumenty Dęte im. prof. Marka Schillera w Kwidzynie.

Rok szkolny 2008/2009

Paweł Hałabuda (klasa gitary - mgr Tomasz Zawadzki) - otrzymał wyróżnienie - w III Konkursie uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Rok szkolny 2007/2008

Olaf Szwebs (klasa fortepianu - mgr Izabela Urbańska) - otrzymał wyróżnienie II stopnia - w Makroregionalnych Konfrontacjach Młodych Pianistów "Polska muzyka współczesna dla najmłodszych" w Bydgoszczy.

Oliwia Wiśniewska uczennica mgr Marzanny Ronczkowskiej - otrzymała wyróżnienie - w XIV Makroregionalnym Konkursie Solfeżowym dla klas III PSM I stop. w Bydgoszczy.

Marcel Słoma (klasa saksofonu - mgr Leszek Orłowski) - otrzymał wyróżnienie - w XXXIII Konkursie Młodego Muzyka w Szczecinku.

Patrycja Frank (klasa skrzypiec - mgr Iwona Jasińska) - otrzymała wyróżnienie - w Grudziądzkim Konkursie Skrzypcowym "W świecie muzyki Ch. Dancla".

Dagmara Wypij (klasa fletu poprzecznego - mgr Joanny Czap) - otrzymała wyróżnienie - w IV Ogólnopolskim Konkursie "Instrumenty Dęte - Chełmno 2008".

Bartłomiej Guzyński (klasa gitary - mgr Sławomir Kosiński) - zajął II miejsce - w Konkursie uczniów Klasy Gitary Klasycznej szkół muzycznych I stop. w Chełmży.

Duet gitarowy Łukasz Kulpiński i Paweł Hałabuda (przygotowanie - mgr Jakuba Henke) - otrzymał wyróżnienie - w Konkursie uczniów Klasy Gitary Klasycznej Szkół Muzycznych I stop. w Chełmży.

Rok szkolny 2006/2007

W Konkursie wiedzy pt. "Mistrz Zasad Muzyki" w Chełmnie uczniowie klasy teorii mgr Krystyny Lipskiej zajęli:Katarzyna Miszczak - II miejsce, Jakub Ruszkowski - III miejsce, Jarosław Ciechacki - otrzymał wyróżnienie.

Rok szkolny 2005/2006

Mateusz Buliński (klasa perkusji - mgr Grzegorz Weręgowski) - zajął II miejsce - w V Międzywojewódzkim Konkursie Perkusyjnym w Toruniu.

Owidiusz Dzięcioł (klasa fortepianu - mgr Izabela Urbańska) - otrzymał wyróżnienie - w "Konfrontacjach Młodych Pianistów 2006" w Bydgoszczy.

Karol Koczorowski (klasa teorii - mgr Gizela Łazicka) - zajął I miejsce - w Regionalnym Konkursie Wiedzy o Życiu i Twórczości W.A.Mozarta dla uczniów PPSM i PSM I stop. w Grudziądzu.

Rok szkolny 2004/2005

Justyna Ptak (klasa teorii - mgr Krystyna Lipska) - zajęła I miejsce - w Konkursie Słuchowym dla uczniów klas V OSM I st. i SM I st. w Toruniu.




 

Facebook

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości 

e-Dziennik

Nieobecność Nauczycieli